Çevre Film Yapım Hizmetleri

Kurumsal ve ürün tanıtım filmleri yapımı / reklam filmi / eğitim filmleri / klip / belgesel film yapımı / 3 boyutlu animasyon / dünya dillerinde seslendirme / altyazı çalışmaları için hizmetinizdeyiz.

Ayrıca; uluslararası alanda ödüllü ekip ve tamamen kendi ekipmanlarımızla, Ürettiğimiz filmlerin tüm post prodüksiyonlarını kendi digital platformlarımızda yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Tanıtım Filmi Yapımı - Eğitim Filmi Yapımı - Belgesel Film Yapımı - Reklam Filmi Yapımı - Post Prodüksiyon Hizmetleri - Dünya Dillerinde Seslendirme Hizmetleri - Profesyonel Çekim Hizmetleri - Festival Organizasyonu - Altyazı Hizmetleri

www.cevrefilm.org - info@cevrefilm.org


TANITIM FİLMİ ÖRNEKLERİMİZİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...  

Festival

 

15. ULUSLARARASI ÇEVRE KISA FİLM FESTİVALİ

2017

15. Uluslararası Çevre Kısa Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen Ulusal Çevre Kısa Film Yarışması ödül kazanan yapıtlar:

HALK JÜRİSİ ÖDÜLLERİ:

Yarışmaya katılan tüm filmler, her yaş ve çeşitli mesleklerden oluşan 50 kişilik bir Halk Jürisi tarafından ayrı değerlendirilerek ödüllendirilmiştir.

1. LİK ÖDÜLÜ: BELALI TAŞ DEVRİ - Yönetmen: Deniz Akgün

2. LİK ÖDÜLÜ: İÇİMDEKİ ÖKÜZ - Yönetmen: Sinan Aygün

3.LÜK ÖDÜLÜ: YABAN - Yönetmen: Volkan Budak

ULUSAL ÇEVRE KISA FİLM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ:

Ediz Hun (Sinema Sanatçısı), Engin Çağlar (Sinema Sanatçısı), Erdoğan Ünlü (Tiyatro Sanatçısı), Prof. Dr. Oğuz Makal (Beykent Üniversitesi GSF Öğretim Üyesi), Sadi Çilingir (Sinema Yazarı), Prof. Dr. Selahattin Yıldız (Maltepe Üniversitesi GSF Dekanı),Haluk Ayvazoğlu (Oyuncu) ve Vural Çavuşoğlu (Yapımcı-Yönetmen) dan oluşan seçici kurul aşağıdaki filmleri ödüle değer bulmuşlardır:

KURMACA DALI:

1. LİK ÖDÜLÜ: HUZUREVİ - Yönetmen: Ahmet Toklu

2. LİK ÖDÜLÜ: ELENE - Yönetmen: Sezen Kayhan

3.LÜK ÖDÜLÜ: ZEYTİN AĞACI - Yönetmen: Ali Aktemur

BELGESEL DALI:

1. LİK ÖDÜLÜ: SIRADIŞI İNSANLAR - Yönetmen: Orhan Tekeoğlu

2. LİK ÖDÜLÜ: KIRMIZI - Yönetmen: Abdurrahman Demir

3.LÜK ÖDÜLÜ: 683 - Yönetmen: Canberk Şimşek

CANLANDIRMA DALI:

EN İYİ FİLM: BENCİL BEY - Yönetmen: Faruk Yağızhan Mısırlı

MURAT ŞENER ÖZEL ÖDÜLÜ:

BAŞKA - Yönetmen: Nesime Karateke

Tüm yarışma katılımcılarına "KATILIM BELGESİ"  verilecektir.

 

ONUR ÖDÜLLERİ:

Bu yıl festival Onur Ödüllerinin aşağıdaki sanatçılara verilmesi kararlaştırılmıştır.

Biket İlhan, Cihat Tamer, Suzan Avcı, Emre Yetim, Birsen Dürülü, Can Kolukısa.

 

Ödül Töreni 23 Mayıs 2017 Saat 19:00'da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi-Bakırköy/İstanbul'da gerçekleştirilecektir.



FESTİVAL PROGRAMI:

BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR DERNEĞİ GÖSTERİM PROGRAMI

YER: BASAD CEP SİNEMASI

10-12-14 Nisan 2017 (14:00-16:30)

ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ  26 NİSAN 2017 (13.00-17.00)

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ 10 MAYIS 2017 (10.00-16.00)

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ 26 NİSAN 2017 (13.00-15.00)

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ 4 MAYIS (13.00-17.30 )  - 5 MAYIS 2017 (09.00 – 13.00)

OKAN ÜNİVERSİTESİ 08-09 MAYIS 2017 (10.00-12.00 VE 13.00-16.00)

EGE ÜNİVERSİTESİ-İLETİŞİM FAKÜLTESİ 17 MAYIS 2017

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ-26 NİSAN 2017 (12.30-17.30)

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ - 10 NİSAN 2017 (13:00-16:00)

FESTİVAL SERGİ AÇILIŞI,  ÖDÜL TÖRENİ VE KOKTEYL

23 MAYIS 2017 SAAT: 19.00

YER: YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ

- ÖZEL GÖSTERİM:BALKAN IŞIKLARI-SONBEDRETTİNİLER (YÖNETMEN: SELAHATTİN YILDIZ)

- BASAD TSM KOROSUNDAN “UNUTULMAZ FİLMLER” KONSERİ

- ULUSAL ÇEVRE KISA FİLM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

- ONUR ÖDÜLLERİ

- “BAKIRKÖYLÜ SANATÇILAR” KONULU SERGİ AÇILIŞI

- KOKTEYL

 

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN:

Bakırköy Kültür ve Sanat Konağı İstanbul Caddesi No.38 

Bakırköy / İSTANBUL 

www.cevrefilm.org

info@cevrefilm.org

 


Kimler Sitede

Şu anda 25 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi İstatistik

Bugün 4 Tümü 378518
Anasayfa